Liporadiologia jest już dostępna w częstochowskich gabinetach kosmetycznych

Liporadiologia to najbardziej wszechstronna metoda modelowania sylwetki i likwidacji cellulitu, którą stosuje każdy nowoczesny salon kosmetyczny. Zabiegi wykonuje doświadczona i certyfikowana kosmetyczka. Częstochowa jest jednym z nielicznych miast, w których wykonywana jest liporadiologia. Pełną listę salonów wykonujących ten zabieg można znaleźć pod linkiem swiaturody.com > Częstochowa.

Co to jest? Liporadiologia jest nieinwazyjną metodą stosowną do redukcji tkanki tłuszczowej, likwidacji cellulitu i modelowania sylwetki. Łączy w sobie najnowsze technologie stosowane w kosmetologii. Fale radiowe niszczą cellulit i wygładzają skórę, promieniowanie podczerwone przyspiesza przemianę materii i zmniejsza obrzęki, lipokawitacja ultradźwiękowa redukuje tkankę tłuszczową, masaż podciśnieniowy pobudza krążenie krwi i limfy, a masaż mechaniczny zwiększa pozytywny efekt końcowy. Jak wygląda zabieg? Przed zabiegiem jest przeprowadzany wywiad z pacjentem w celu wykluczenia przeciwwskazań. Zabiegu nie można wykonać gdy pacjent cierpi na chorobę nowotworową, ropienie tkanek, żylaki, stwardnienie rozsiane lub jest w ciąży. Przeciwwskazaniem jest również rozrusznik serca, metalowe implanty lub wczepione urządzenie do elektrostymulacji. Zabiegi wykonywane są na brzuchu, ramionach, udach i pośladkach. Po analizie skóry i wysłuchaniu oczekiwań pacjenta nakładana jest oliwka oraz dobierana odpowiednia głowica i odpowiednie parametry.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga użycia znieczulenia. Trwa on od 20 do 50 minut, a podczas może być odczuwalne lekkie ciepło. Po zabiegu można od razu wrócić do domu i nie istnieją żadne przeciwwskazania co do ekspozycji skóry na słońce czy kąpieli w basenie. Jakie można uzyskać efekty? Po liporadiologii skóra staje się gładka i elastyczna, zmniejszają się blizny i rozstępy. Zmniejsza się obwód ciała w miejscu zabiegu, a cellulit ulega znacznej redukcji. Zabiegi są szczególnie polecane przed ważnym wydarzeniem życiowym, takim jak ślub lub długo oczekiwany urlop. Liporadiologia jest doskonałym sposobem na redukcję brzucha po ciąży i na uelastycznienie nadwyrężonej skóry. Zabiegi można stosować o każdej porze roku. Są one bezinwazyjne, bezbolesne i całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Mogą być wykonywane u młodych kobiet, kobiet po porodzie i starszych pacjentek. Do uzyskania pełnego efektu potrzebna jest seria 6 do 10 zabiegów, w zależności od nasilenia problemu i stanu skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>